Testurteil: "8,5/10"
Test: Einzeltest: Antec ISK 300-150
Zitat: Poleca
Plusy: + naprawdę mała obudowa
+ świetna konstrukcja
+ bardzo dobre chłodzenie
+ wydajny zasilacz
+ elegancki wygląd
Minusy: - zbyt długie kable, których ułożenie może przyprawić trudności
- głośne chłodzenie na najwyższym biegu
- trochę ciężka (lecz to wina dołączonego zasilacza)
W podsumowaniu nie bardzo wiem jak scharakteryzować obudowę, choć testując ISK 300-150 czułem swego rodzaju przyjemność. Używanie produktu który jest dopracowany w najdrobniejszym szczególe, sprawia ogromną radość. Obudowa jest w pełni przemyślana i funkcjonalna, nie ma szans by czuć jakikolwiek dyskomfort. Co więcej obudowa od Antec´a pokazała mi wyraźnie, że już sama marka potrafi zrobić swoje. Nie mówię tu o jakości, wyglądzie czy wygodzie użytkowania. Ta obudowa udowadnia, że nawet mini sprzęt z mini chłodzeniem może być cichy i dobrze schłodzony. Wygląd takiego zestawu jest naprawdę elegancki i świetnie prezentować się będzie w każdym wnętrzu. Odcinając się jednak od plusów i podpierając się samymi minusami można śmiało stwierdzić, że obudowa jest warta zakupu. Za długie kable i lekkie trudności z pierwszym ich uporządkowaniem mogą przerazić, podobnie jak cena - ale to wszystko znika gdy już staniemy się posiadaczami ISK 300. Każdemu kto poszukuje obudowy pod format mITX, do stworzenia np. komputera HTPC, polecam Antec ISK 300.