Test: Einzeltest: Hyundai MB-9730 - agyam eldobom
Zitat: Megmondom őszintén, nem nagyon emlékszem rá, hogy mikor járt nálam ennyire gyenge eszköz, mint az MB-9730. Egy gyenge minőségű, elavult hardverrel és szoftverrel rendelkező cucc, amit 2010 végén dobnak piacra. Szidtam a BluePanthert, pedig valójában még az is pár fokkal jobb, mint ez. Nem csupán tabletnek gyenge, hanem úgy egyáltalán bárminek. A minőségről még annyit, hogy a kihúzott ceruza helyén lévő lyukon simán belátni az elektronikába és a kijelző világításához. Ez utóbbi több helyen is átvilágít az oldalsó burkolaton, ahogy a trackball kék fénye is. Apropó, amitől pillanatok alatt idegbajt lehet kapni, hogy készenléti állapotban a trackball fénye bekapcsol. Igen, amint lenyomtuk a kijelzőt, pár másodperc múlva az arcunkba tolja a kékséget és addig világít, amíg le nem merül vagy ki nem kapcsoljuk. Van viszont egy másik trükk is, ugyanis ha a zenelejátszót bekapcsoljuk és így tesszük készenlétbe, akkor nem világít.