Test: Einzeltest: Nokia C1-00 - viccnek is rossz
Zitat: Az akkumulátor azonban sokáig bírja. Mivel én viszont nem bírtam sokáig ezt a telefont, ezért saját tapasztalatról nem tudok beszámolni, de ismerve az eszköz funkcionalitását, megfejelve azzal, hogy egyszerre csak egy kártya van hálózaton, simán eldöcöghet egy hétig is egy töltéssel. Ettől még a Nokia C1-ről a véleményünk nem változott, röviden azt mondhatjuk, hogy a legnagyobb loser a kétkártyás mobilok szegmensében, s kötelezően hangsúlyozni kellene a dobozon és a hirdetésekben, hogy ez nem olyan dual-SIM mobil, mint az összes többi, nehogy valaki rámozdulva a dupla kártyás feliratra jókorát csalódjon egy alapfunkciós mobilban, ami nem mellesleg több mint 20 lepedőt kóstál. Innentől az is sanszos, hogy a többi kétkártyás Nokia is hasonló elven működik, ami gyakorlatilag feleslegessé is teszi ezeket a készülékeket egy olyan piacon, ahol még a legolcsóbb kínai dzsunka is többet nyújt abban a funkcióban, ami a legfontosabb lenne. Mit mondhatnék végszónak? Lehet, hogy a connecting people megy nekik, de a connecting two SIMs már nem. Kár érte, többet vártunk. S ezzel szerintem nem csak mi vagyunk így.